KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell + modevisningskatalog 9255039

nr 925 5039

Akvarell + modevisningskatalog

Oidentifierad konstnär, Förlaga till Varuhuset Meets katalog "Meeths modevisning 1960" + katalog

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 november 2014
kl 18:52:04

  • Tema
  • 17 nov

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal